متن
                          مرامنامه ما  گروه مدیریت سايت جهت درج خبر ، مطلب گزارش ، عكس و ... به اصول و قواعد زير كه تحت عنوان  « مرامنامه سايت » مي‌باشد پايبند خواهند بود .


 

1-   پايگاه Ramshehnews يك سايت خبري ، اطلاع‌رساني و تحليلي در خصوص روستاي رامشه مي‌باشد و اهداف مشروحه ذيل را دنبال و پي‌گيري مي‌نمايد :


الف ـ انتقال و نشر اخبار و اطلاعات صحيح و منطبق با واقعيت درخصوص روستاي رامشه و رامشه‌اي‌ها با توجه به پراكندگي و مهاجرت روز افزون رامشه‌اي‌ها به خارج از رامشه (تهران ، اصفهان وا طراف و اكناف كشور و خارج از كشور . )


ب ـ شناسايي و بررسي مشكلات ، معضلات و كمبودهاي رامشه در حوزه‌هاي فرهنگي ، اجتماعي ، اقتصادي ، آموزشي ، جوانان و نسل سوم و ... و هم‌چنين تبادل  و تقابل افكار ، آراء و انديشه‌ها درخصوص موارد مذكور با هدف ارائه راهكار‌هاي اجرايي و راه‌حل‌هاي كارشناسي در جهت رفع موانع مذكور و نيل به اهداف مورد نظر  و رسيدن به رامشه‌اي شايسته ، محبوب  و مطلوب .


ج ـ شناسايي و معرفي محاسن و نقاط قوت جامعه رامشه‌ جهت تشويق و ترغيب همگان به  آن و قدرداني شايسته  از خدمات و تلاش‌هاي خادمين و زحمت‌كشان رامشه .د-ایجادزمینه مناسب جهت ارتباط وتعامل بیشتررامشه ای هاخصوصانوجوانان و جوانان جهت کمک به سازندگی فرهنگی اجتماعی اقتصادی رامشه
ه - معرفي رامشه وجاذبه هاي تفريحي و گردشگري آن به سايرهموطنان .


2-   هنگام درج مطالب، اصول اسلامي ، انساني و اخلاقي رعايت خواهد شد و از درج و تقرير و تحرير مطالبي كه به منزلت و شأن فردي و اجتماعي اشخاص خدشه و لطمه وارد مي‌نمايد و يا به زندگي و احوال شخصي افراد مربوط مي‌شود ، خودداري خواهد شد .


3-   گروه سردبيري سايت اهتمام و سعي خود را به كار خواهد بست تا مطالب مندرج، منطبق با واقعيت باشد لذا از كساني كه جهت سايت مطلب يا خبر ارسال مي‌نمايند درخواست مي‌نمايد حتي‌المقدور با ارائه سند ، دلايل و توجيهات لازم ، دراين خصوص اقدام نمايند .4-   گروه سردبيري مي‌توانند مطالب و اطلاعات واصله را با حفظ مفهوم كلي آن عنداللزوم تغيير داده ، اصلاح يا تلخيص نمايند .5-   متن اخبار ، مطالب و اطلاعات واصله و هم‌چنين نام ارائه كننده و منبع آن قبل از درج در سايت محرمانه خواهد بود و اين پايگاه در صورت درخواست نويسنده يا ارائه كننده مطالب از درج نام وي خودداري خواهد نمود .6-   مطالب و مقالات و گزارش‌هاي درج شده در اين پايگاه به ويژه نوشته‌هايي كه مربوط به صنوف ، موضوعات ياگرايشات خاص مي‌باشد صرفاً ارائه كننده نقطه نظرات نويسنده بوده و قطعيت ندارد لذا افراد ذينفع ، ذيضرر يا ذيمدخل مي‌توانند له يا عليه آن، آراء و نظرات خود را جهت  درج در سايت ارسال نمايند. بديهي است اين پايگاه پس از بررسي مطالب ، با حفظ اصول و قواعد نسبت به درج آن اقدام خواهد نمود .7-   مطالب و مقالات و گزارش‌هاي واصله قبل از درج در سايت يا بهره‌برداري از آن قابل استرداد خواهد بود لكن پس از آن مسترد نخواهد شد .
گـروه مدیریت سـايـت
جمعه 28 تیر ماه 1398

.بزرگ‌ترین پایگاه اطلاع‌رسانی روستایی کشور - استفاده از مطالب این پایگاه با ذکر منبع بلامانع است